BALTICTRIO PHOTO OPEN 2015

Foto 2014_01V těchto dnech vrcholí již 5. ročník fotografické soutěže BalticTrio Photo Open 2015 pořádané cestovatelským klubem BalticTrio. Soutěžící mohou registrovat své fotografie až do 20. října 2015. Finálový večer a slavnostní vyhlášení soutěže proběhne 6. listopadu v Klubu cestovatelů v Praze.  

Fotografická soutěž je určena pro všechny nadšence do cestování a fotografování. Ti mohou přihlásit své fotky do kterékoliv ze šesti soutěžních kategorií – Cena BalticTrio, Krásky světa, Cestovatelský underground, Pod bodem mrazu, Pár kilometrů od domova a Od soumraku do úsvitu. Po uzavření registrací odborná porota vybere z každé kategorie pět nejlepších fotografií, které postoupí do finálového klání.

O vítězi svým hlasováním rozhodnou účastníci finálového večera, který se bude konat 6. listopadu od 19 hodin v Klubu cestovatelů (Masarykovo nábřeží 22, Praha 1). V každé kategorii bude vyhlášeno 1. a 2. místo. Výjimkou je hlavní kategorie Cena BalticTrio, v níž budou soutěžit finálové snímky ze všech kategorií.

Foto 2013_02

 Vítězné snímky tohoto i předchozích ročníků soutěže budou prezentovány na soutěžní výstavě v rámci cestovatelského festivalu Obzory, který bude probíhat ve dnech 7. až 8. listopadu v prostorách Filosofické fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Více informací o soutěži najdete na stránkách cestovatelského klubu www.baltictrio.com nebo na Facebooku www.facebook.com/baltictrio.

Komentáře nejsou povoleny.